Wietforum - Info over wiet kweken, roken en meer...

Welkom Gast ( Inloggen | Registreer gratis )

 
Closed TopicStart new topic
> Test: Gold Label Special Mix Light, Mag ik één speciaal zónder alstublieft? :)
Gebruiker is offlinewhazzup
plaatsen 14 Apr 2009, 22:42
Bericht #1


Smoke he does
Groep icoon

Groep: Admin
Berichten: 16967
Sinds: 7 November 2005
Van: Rotjeknor
Lid Nr.: 5211



Inmiddels ook leverbaar: Gold Label Special Mix Light. Hetzelfde hoge kwaliteit maagdelijk witveen mengsel, maar dan zónder al te veel voeding. Eigenlijk dus gewoon Special Mix maar met slechts voeding voor de eerste 3 weken *).

Tja wat moeten we er nog over vertellen? Dat het heel erg luchtig is? Dat het een enorm hoge opnamecapaciteit heeft? Dat de structuur geweldig is? Dat het RHP en KIWA gecertificeerd is? biggrin.gif

Nah... we zouden wietforum niet zijn als we dat niet aan de praktijk zouden willen toetsen. Jullie begrijpen het al: We zoeken een paar light mix kwekers die hun eigen merk light mix eens willen testen ten opzichte van de Special Mix light. Er staan al een paar mooie voorbeelden op het forum hoe de Special Mix is getest.

Dus we zien weer graag twee voorstellen tegemoet voor een vergelijkende test en besef dat het substraat uit De Rijp komt (of bij Frans afgehaald wordt, zal ook vast wel te regelen zijn!). Onze zuiderburen worden natuurlijk ook weer van harte uitgenodigd om mee te doen.

Volgens mij wordt Sannie hier ook wel vrolijk van wink.gif

Uiteraard weer een fijne actie van de mannen van KJ Products

(edit: ik lees overigens net deze week 3 halen twee betalen bij KJ!)


*) Ook special mix heeft slechts voeding voor de eerste 3-5 weken als je kweekt met 30% drain! Doe je dat niet dan hoef je alleen in de bloei wat bij te sturen.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineDoc
plaatsen 14 Apr 2009, 23:07
Bericht #2


this is my playground


Groep: Members
Berichten: 4755
Sinds: 19 May 2007
Lid Nr.: 11156



Plaatjes zeggen meer als woorden icecool.gif
Dit zijn ze alle vier.


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlinewhazzup
plaatsen 15 Apr 2009, 22:48
Bericht #3


Smoke he does
Groep icoon

Groep: Admin
Berichten: 16967
Sinds: 7 November 2005
Van: Rotjeknor
Lid Nr.: 5211



korsakov? seniel? OD? wie zal het zeggen... feit blijft dat ik wel twee keer hetzelfde onderwerp start, wellicht omdat er zo weinig reacties komen op de eerste oproep smile.gif.

HIER staat de originele dus.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic

 

Print Versie · OpenGrow.com · Sannie's Shop Seeds · Spongepot.nl · Humboldt Nutrients Actuele tijd: 30 July 2010 - 19:37