Wietforum - Info over wiet kweken, roken en meer...

Welkom Gast ( Inloggen | Registreer gratis )

3 Pagina's V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> BOMBARDEER DE TWEEDE KAMER DEZE WEEK, Voorkom verdere afbraak van het gedoogbeleid
Gebruiker is offlineENCOD
plaatsen 31 Jan 2010, 16:14
Bericht #1


Hang hier wat rond lid


Groep: Members
Berichten: 72
Sinds: 29 October 2006
Van: antwerpen
Lid Nr.: 8303



Beste mensen

Deze week (4 februari) staat het Hoofdlijnendebat Drugsbeleid op de agenda van de Tweede Kamer.

De kamerleden zullen zich moeten buigen over de brief van het kabinet van 11 september 2009 waarin de richting wordt aangegeven waarin het drugsbeleid in Nederland de komende jaren moet uitgaan.

De Vereniging voor Opheffing van het Cannabisverbod heeft maandenlang lobby gevoerd bij de diverse fractiewoordvoerders en hen de argumenten gegeven om het cannabisverbod ter discussie te stellen (zie www.voc-nederland.org).

Veel goeds verwachten we echter niet van dit debat. Er is op dit moment geen meerderheid in de Tweede Kamer voor een echte stap in de goede richting. Het is nu vooral zaak om te voorkomen dat de afbraak van het gedoogbeleid verder wordt vastgelegd in beleidsvoornemens voor de komende jaren.

Daarbij vragen we jouw hulp. Onze vraag is kort en krachtig: stuur in de komende dagen zoveel mogelijk mailtjes naar zoveel mogelijk kamerleden, waarin je duidelijk maakt wat je in dit debat van hun verwacht. Daarvoor kun je onderstaande tekst gebruiken, die je natuurlijk altijd kan aanvullen of veranderen.

Een lijst van alle kamerleden met hun emailadressen vind je op: http://www.tweedekamer.nl/kamerleden/alle_...dex.jsp?id=ALLE

Bedankt alvast, namens de VOC

Joep


Geachte volksvertegenwoordiger,

Deze week debatteert u over het drugsbeleid. Ik maak mij grote zorgen over de richting waarin dit beleid zich de laatste jaren ontwikkelt. Harm reduction -beperking van de schade door drugs- is verruild voor repressie en criminalisering. Het aantal coffeeshops is gehalveerd, de gedoogde bezits- en verkoophoeveelheid ging van 30 naar 5 gram en (thuis)teelt van cannabis wordt keihard vervolgd.

Waar Nederland voor repressie kiest, opteren steeds meer landen (Portugal, Tsjechië, VS) voor decriminalisering. Juist nu zou Nederland zich internationaal hard moeten maken voor regulering van cannabis. Job Cohen onderstreepte dit onlangs in een brief aan het kabinet: 'Het internationale politieke getij oogt gunstig voor het Nederlands beleid. President Obama heeft verklaard dat hij het drugsbeleid zal stoelen op zakelijke, niet ideologische basis.'

Dat is precies waar het drugsdebat om draait: de keuze tussen een rationele, pragmatische benadering en een ideologische aanpak, zonder oog voor doelmatigheid.

Het repressieve beleid van de afgelopen jaren creëert meer problemen dan oplossingen. Zo maakte de jacht op kleine thuiskwekers de weg vrij voor de 'grote jongens' die de teelt nu beheersen. Het 'afstandscriterium' voor coffeeshops bij scholen wordt ook door de Commissie van de Donk als nutteloos beoordeeld.* Minderjarigen komen immers nu al geen enkele coffeeshop in. Ook een pasjessysteem om toeristen te weren is het paard achter de wagen spannen: geweigerde toeristen zijn een gedroomde doelgroep voor drugsrunners en andere illegale dealers, met alle overlast van dien.

Op u rust de verantwoordelijkheid mee te beslissen over de kant die we met cannabis opgaan. Verdere decriminalisering en daarmee kwaliteitscontrole, transparante bedrijfsvoering en belastingafdracht? Of meer repressie en dus meer productvervuiling, geweld en criminaliteit en besteding van honderden miljoenen belastinggeld? Nu al klaagt de politie dat cannabis hun grootste zorg is. Het is een schande dat zoveel capaciteit wordt besteed aan de 'bestrijding' van dit relatief onschuldige roesmiddel, terwijl er te weinig capaciteit is voor de aanpak van ernstiger criminaliteit, zoals gewelddadige inbraken, overvallen, mensenhandel etc.

Over de gezondheidsschade van cannabis rapporteerde het RIVM vorig jaar uitgebreid.** In hun ranking van drugs -van meest naar minst schadelijk- eindigde alcohol op de derde plaats, tabak op vier en cannabis op elf. Bestaande problemen rond cannabis zijn alleen door verdere decriminalisering adequaat aan te pakken: evenmin als alcohol of tabak hoort cannabis in de strafwet thuis.

De vraag die u voor u zelf moet beantwoorden is deze: laten we cannabis aan criminelen over of gaan we eindelijk fatsoenlijk reguleren, net als bij tabak en alcohol, middelen met aanzienlijk grotere gezondheidsrisico's?


P.S.: op www.voc-nederland.org vindt u meer informatie over dit onderwerp

*: Geen deuren, maar daden, pag. 44: 'de commissie is -gehoord signalen uit het (onderwijs)veld- niet overtuigd van het generieke nut (en effectiviteit) van deze algemene bepaling'.

**: Zie www.rivm.nl/bibliotheek/rapporten/340001001.html


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineDoc
plaatsen 31 Jan 2010, 16:21
Bericht #2


this is my playground


Groep: Members
Berichten: 5008
Sinds: 19 May 2007
Lid Nr.: 11156



Ik heb er een paar gespammed wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlinehijsfijn
plaatsen 31 Jan 2010, 16:24
Bericht #3


Volwaardig lid


Groep: Members
Berichten: 510
Sinds: 27 December 2008
Lid Nr.: 20251



Wellicht kan iemand even een goede voorbeeld mail hier neerplempen, sturen we gezamelijk ook iets
uniforms.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineelmanito
plaatsen 31 Jan 2010, 16:31
Bericht #4


welcome to 420 get your shit & get out Have a nice day
Groep icoon

Groep: Moderator
Berichten: 2365
Sinds: 22 March 2008
Lid Nr.: 16467



Joep, je vergeet een aantal landen zoals Argentinië, Brazilië, Spanje, Mexico etc die ikzelf vergeet.tongue.gif

Namaste spliff.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineSex' n Combi
plaatsen 31 Jan 2010, 16:56
Bericht #5


Kern lid


Groep: Members
Berichten: 898
Sinds: 20 February 2009
Van: Katla
Lid Nr.: 20996



Mijn bijdrage zal deze week geleverd worden...

Heb ik inneens een weekinvulling biggrin.gif biggrin.gif

Ze zullen mails ontvangen cool.gif


--------------------
Is in Weed Break
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineparve
plaatsen 31 Jan 2010, 17:12
Bericht #6


Volwaardig lid


Groep: Members
Berichten: 715
Sinds: 16 January 2008
Lid Nr.: 15268



een universele brief van ons alleen die iedereen persoonlijk
opstuurt naar elk van de email adressen. Dat zou echt bruut
zijn dan hebben ze die voor 4 februari zo vaak gelezen of gezien
dat we ze helemaal hersenspoelen met de tekst.

Ik ben voor vond die brief hierboven erg goed als jullie die gaan
gebruiken of een betere laat me maar weten dan ga ik ook
mailen.

groet parve
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineKiLLsWhaTeVeR
plaatsen 31 Jan 2010, 17:19
Bericht #7


Kern lid


Groep: Members
Berichten: 811
Sinds: 4 September 2008
Van: Limburg
Lid Nr.: 19016



hey,

goed initiatief.
ik ben alle email adressen in een lijstje aan het zetten zodat jullie die gewoon kunnen kopieren in een to: veld..

samen met het voorbeeld spammen we ze dan de mailboxen vol en zullen ze zien dat er genoeg animo is voor dit intiatief!!!

Samen staan we sterk..
zal even 15m duren maar dadelijk update ik met de volledige lijst.

mvg, kills

pff heb het een beetje gehad met de email adressen tongue.gif

Hehe.. eindelijk de hele lijst compleet!!!

I.Aasted@tweedekamer.nl; R.Algra@tweedekamer.nl; e.anker@tweedekamer.nl; C.Aptroot@tweedekamer.nl; k.arib@tweedekamer.nl; J.Atsma@tweedekamer.nl; N.Azough@tweedekamer.nl; f.bashir@tweedekamer.nl; W.vanBeek@tweedekamer.nl; m.besselink@tweedekamer.nl; e.bilder@tweedekamer.nl; j.biskop@tweedekamer.nl; e.blanksma@tweedekamer.nl; S.Blok@tweedekamer.nl; L.Blom@tweedekamer.nl; B.vBochove@tweedekamer.nl; J.Boelhouwer@tweedekamer.nl; HvBommel@sp.nl; s.bouchibti@tweedekamer.nl; l.bouwmeester@tweedekamer.nl; hantenbroeke@tweedekamer.nl; brigitte.vdburg@tweedekamer.nl; C.Coruz@tweedekamer.nl; e.cramer@tweedekamer.nl; M.vDam@tweedekamer.nl; S.Depla@tweedekamer.nl; I.Dezentjehamming@tweedekamer.nl; t.vdijck@tweedekamer.nl; J.vanDijk@tweedekamer.nl; jasper.vdijk@tweedekamer.nl; m.vdijken@tweedekamer.nl; J.Dijsselbloem@tweedekamer.nl; A.Eijsink@tweedekamer.nl; m.vhasselt@tweedekamer.nl; N.Eski@tweedekamer.nl; K.Ferrier@tweedekamer.nl; p.vgeel@tweedekamer.nl; W.vGent@tweedekamer.nl; A.Gerkens@tweedekamer.nl; h.vgerven@tweedekamer.nl; s.gesthuizen@tweedekamer.nl; c.gillard@tweedekamer.nl; d.graus@tweedekamer.nl; L.Griffith@tweedekamer.nl; S.Buma@tweedekamer.nl; F.Halsema@tweedekamer.nl; B.vHam@tweedekamer.nl; M.Hamer@tweedekamer.nl; m.harbers@tweedekamer.nl; M.Haverkamp@tweedekamer.nl; t.heerts@tweedekamer.nl; p.heijnen@tweedekamer.nl; E.vHijum@tweedekamer.nl; J.tenHoopen@tweedekamer.nl; E.Irrgang@tweedekamer.nl; l.jacobi@tweedekamer.nl; H.Jager@tweedekamer.nl; pjansen@sp.nl; F.Joldersma@tweedekamer.nl; c.jonker@tweedekamer.nl; p.kalma@tweedekamer.nl; agneskant@sp.nl; skarabulut@sp.nl; r.knops@tweedekamer.nl; G.Koopmans@tweedekamer.nl; a.koppejan@tweedekamer.nl; f.koserkaya@tweedekamer.nl; M.Kraneveldt@tweedekamer.nl; P.dKrom@tweedekamer.nl; s.laaper@tweedekamer.nl; m.langkamp@tweedekamer.nl; J.Leerdam@tweedekamer.nl; r.leijten@tweedekamer.nl; p.lempens@tweedekamer.nl; p.linhard@tweedekamer.nl; f.luijben@tweedekamer.nl; Jan@janmarijnissen.nl; J.Mastwijk@tweedekamer.nl; A.vMiltenburg@tweedekamer.nl; h.nepperus@tweedekamer.nl; F.dNeree@tweedekamer.nl; a.nicolai@tweedekamer.nl;pieter.omtzigt@tweedekamer.nl; H.Ormel@tweedekamer.nl; cynthia.ortega@tweedekamer.nl; M.dePater@tweedekamer.nl; a.pechtold@tweedekamer.nl; m.peters@tweedekamer.nl; h.pieper@tweedekamer.nl; h.polderman@tweedekamer.nl; r.poppe@tweedekamer.nl; rvraak@sp.nl; j.remkes@tweedekamer.nl; l.roefs@tweedekamer.nl; e.roemer@tweedekamer.nl; :; t.droos@tweedekamer.nl; s.derouwe@tweedekamer.nl; m.rutte@tweedekamer.nl; D.Samsom@tweedekamer.nl; j.sap@tweedekamer.nl; j.schermers@tweedekamer.nl; j.schinkelshoek@tweedekamer.nl; edithschippers@tweedekamer.nl; J.Schreijer@tweedekamer.nl; A.Slob@tweedekamer.nl; P.Smeets@tweedekamer.nl; M.Smilde@tweedekamer.nl; J.Snijder@tweedekamer.nl; h.spekman@tweedekamer.nl; L.Spies@tweedekamer.nl; C.vdStaaij@tweedekamer.nl; M.Sterk@tweedekamer.nl; p.tang@tweedekamer.nl; F.Teeven@tweedekamer.nl; A.Timmer@tweedekamer.nl; m.vtoorenburg@tweedekamer.nl; p.ulenbelt@tweedekamer.nl; e.vdveen@tweedekamer.nl; KvanVelzen@sp.nl; C.Vendrik@tweedekamer.nl; Voorzitter@tweedekamer.nl; r.verdonk@tweedekamer.nl; r.vermeij@tweedekamer.nl; a.vietsch@tweedekamer.nl; B.vdVlies@tweedekamer.nl; j.voordewind@tweedekamer.nl; m.vos@tweedekamer.nl; JandeVries@tweedekamer.nl; N.vVroonhoven@tweedekamer.nl; H.Waalkens@tweedekamer.nl; f.weekers@tweedekamer.nl; e.wiegman@tweedekamer.nl; g.wilders@tweedekamer.nl; a.willemse-vanderploeg@tweedekamer.nl; jdewit@sp.nl; a.wolbert@tweedekamer.nl; h.zijlstra@tweedekamer.nl


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineSex' n Combi
plaatsen 31 Jan 2010, 18:28
Bericht #8


Kern lid


Groep: Members
Berichten: 898
Sinds: 20 February 2009
Van: Katla
Lid Nr.: 20996



Goed idee Pavre en KillsWhatever

Ik ga morgen beginnen ,alsook mensen proberen zoeken om actief te laten lobyen cool.gif

Inderdaad, samen staan we sterk!


--------------------
Is in Weed Break
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineBuble
plaatsen 31 Jan 2010, 18:34
Bericht #9


hangend lid


Groep: Members
Berichten: 4412
Sinds: 27 January 2006
Lid Nr.: 5651



Heb net een bommetje geplaatst wink.gif
Zo simpel even kopieeren naar je e-mail en weg is die handel
Laten ze zich maar verantwoorden


Buble
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineSex' n Combi
plaatsen 31 Jan 2010, 18:39
Bericht #10


Kern lid


Groep: Members
Berichten: 898
Sinds: 20 February 2009
Van: Katla
Lid Nr.: 20996



@Encod:

Vindt de voorbeeld tekst goed , buiten 1 stukje:

"Het is een schande dat zoveel capaciteit wordt besteed aan de 'bestrijding' van dit relatief onschuldige roesmiddel, terwijl er te weinig capaciteit is voor de aanpak van ernstiger criminaliteit, zoals gewelddadige inbraken, overvallen, mensenhandel etc."

Hier zie ik persoonlijk liever "medicijn" staan ipv roesmiddel...

Volgens mij is het meer medicijn als roesmiddel....(mijn persoonlijke visie natuurlijk, wil niets opdringen)

Vele groetjes


--------------------
Is in Weed Break
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlinedennissie
plaatsen 31 Jan 2010, 18:43
Bericht #11


Volwaardig lid


Groep: Members
Berichten: 730
Sinds: 18 October 2004
Lid Nr.: 4702



Heerlijk lang leve het plak en knip werk.
Mijn bom is ook weg wink.gif


--------------------
Alles wat ik neertyp zuig ik uit mijn duim...

Remember what the doormouse said...Feed your head..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineSex' n Combi
plaatsen 31 Jan 2010, 18:50
Bericht #12


Kern lid


Groep: Members
Berichten: 898
Sinds: 20 February 2009
Van: Katla
Lid Nr.: 20996



Hier is net ook een serie vertrokken... biggrin.gif


--------------------
Is in Weed Break
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineBuble
plaatsen 31 Jan 2010, 19:01
Bericht #13


hangend lid


Groep: Members
Berichten: 4412
Sinds: 27 January 2006
Lid Nr.: 5651



Je krijgt ook meteen mail terug
En nu maar hopen dat ze ze lezen en niet meteen weg klikken

Buble
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlinezeiksnor
plaatsen 31 Jan 2010, 19:45
Bericht #14


wietolie aktivist


Groep: Members
Berichten: 2484
Sinds: 7 October 2006
Van: nederwiet
Lid Nr.: 8034



prachig om mee te maken. wat een mooi staaltje teamwork. ook ik heb ze net gebombardaard en zal ze komende tijd regelmatig blijven bombarderen ghehehehe


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineparve
plaatsen 31 Jan 2010, 20:19
Bericht #15


Volwaardig lid


Groep: Members
Berichten: 715
Sinds: 16 January 2008
Lid Nr.: 15268




ja maar je moet gee aversie op gaan wekken dat je zo veel
stuurt dat ze er zo genoeg van krijgen dat ze met een chagi
koppie in de kamer zitten en denken fuck toch op met die wiet!

groet parve
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineKiLLsWhaTeVeR
plaatsen 31 Jan 2010, 20:26
Bericht #16


Kern lid


Groep: Members
Berichten: 811
Sinds: 4 September 2008
Van: Limburg
Lid Nr.: 19016



hopelijk gaan de servers plat van de hoeveelheid mails.. ik doe zo dadelijk even o t/m z en ga ook die lijst rondsturen.

hoe meer hoe beter.. als iedereen daar morgen 100 nieuwe mails heeft.. dan denk ik toch dat ze er wel aandacht aan besteden (al is het maar denktijd tongue.gif )

mvg, kills


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineCollie Weed
plaatsen 31 Jan 2010, 21:09
Bericht #17


Kind aan huis lid


Groep: Members
Berichten: 496
Sinds: 30 May 2009
Van: Drenthe
Lid Nr.: 22295



Aandacht voor deze zaak is voor iedereen belangerijk,zelfs voor hen die het nog niet weten.
Stuur gewoon even een paar mailtjes naar een paar kamerleden wink.gif


--------------------
Hoe heter hoe beter!
keep the fire burning,dorset naga for all!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineKiLLsWhaTeVeR
plaatsen 31 Jan 2010, 21:26
Bericht #18


Kern lid


Groep: Members
Berichten: 811
Sinds: 4 September 2008
Van: Limburg
Lid Nr.: 19016



heb net de hele lijst bijgewerkt.. alle adressen van de site staan erin (paar kamerleden hadden geen email adres opgegeven)

Dus iedereen even zijn 5 mail accounts aanmaken bij zijn provider en even 5 mailtjes sturen!!!!

Kom op.. echt iedereen hier!!!!


Update: Helaas, de lijst is te groot.. dus even opsplitsen anders komt je mail de deur niet uit!!


Mvg, kills


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineweetje
plaatsen 31 Jan 2010, 22:14
Bericht #19


Het minilab van Weetje en Wistje


Groep: Members
Berichten: 4511
Sinds: 10 September 2006
Van: het minilab staat in de friese weiden. De werkplaats jammergenoeg net niet.
Lid Nr.: 7713



the canna bomb keeps on rocking.....
2gether united....


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gebruiker is offlineKiLLsWhaTeVeR
plaatsen 1 Feb 2010, 12:05
Bericht #20


Kern lid


Groep: Members
Berichten: 811
Sinds: 4 September 2008
Van: Limburg
Lid Nr.: 19016



lol heb al veel automatisch gegenegeerde mails terug..

maar nu ook 1 geschreven..


dit van j de jong namens c.g. van der Staaij... applausje voor het eerste geschreven antwoord!!!



Dank voor uw reactie, die we zullen betrekken bij het debat van deze week.



Met vriendelijke groet,

SGP-fractie Tweede Kamer


LOL


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pagina's V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 

Print Versie · OpenGrow.com · Sannie's Shop Seeds · Spongepot.nl · Humboldt Nutrients Actuele tijd: 3 September 2010 - 02:43